Strona 1 z 1

@twaróg sie żeni!!!

: 31 paź 2018, 20:33
autor: Spawacz
w związku z zaręczynami naszego forumowego kolegi @twaroga, składam najserdeczniejsze życzenia pomyślności na przyszłej nowej drodze życia z niezwykle sympatyczną wybranką serca Damianowego Magdaleną.
wasze zdrowie :alki: gratuluje :okok:

Re: @twaróg sie żeni!!!

: 31 paź 2018, 20:38
autor: Twaróg
Bardzo miło Zyga, dziekujemy serdecznie :daumenhoh

Re: @twaróg sie żeni!!!

: 31 paź 2018, 20:53
autor: Siara76
:hura: dopisujemy się z żoną moją Jolantą do życzeń!!! Wszystkiego naj......

Re: @twaróg sie żeni!!!

: 01 lis 2018, 1:16
autor: Taj_pan
Niech im się wiedzie jak najlepiej w zdrowiu, szczęściu i przy gromadce dzieci. Niech nie zaznają trosk i smutków a żyją w radości, zgodzie i wzajemnej miłości do brylantowych godów.

Re: @twaróg sie żeni!!!

: 04 lis 2018, 16:46
autor: zalobik
Życzę Wam realizacji tej decyzji i tego byście nigdy nie mieli wątpliwości, że była ona dobra. A że to forum tematyczne, to Wasze zdrowie :winko: