Strona 1 z 1

przysięgam...

: 28 paź 2018, 11:48
autor: Spawacz
:foch: Świadomy praw i obowiązków chlora powszechnego uroczyście przysięgam nie spożywać świadomie wódek kupnych never!!! :zły: po kres żywota mojego. z wyjątkiem napitków typu whiskey. :paluszkiem: Amen :daumenhoh

Re: przysięgam...

: 28 paź 2018, 12:49
autor: kamilpl82
Też tak sobie przysięgałem :bezradny: , ba nawet się zarzekałem :angry7 ,i ch...j bombki strzelił.
Na firmową wigilię pojechałem autem żeby nie pić, a i tak namówili na whisky, a jak się ta skończyła to chlaliśmy wszystko co było a popijaliśmy piwem.
Nosz qwa takiego kaca jak po tamtej imprezie to ja nie miałem chyba nigdy.

Re: przysięgam...

: 29 paź 2018, 8:55
autor: wara
Ja czy to wesele czy komunia czy imieniny czy chuj wie co zawsze biorę swoje, namówili mnie może z rok temu w barze na KSW jak byłem na 1 lufę i 15 min chciało mi się żygac :zły: nigdy więcej