keg 30 kupie.

Awatar użytkownika
Spawacz
Posty: 440
Rejestracja: 27 lut 2018, 13:27
Lokalizacja: zach-pom

keg 30 kupie.

Post autor: Spawacz » 02 wrz 2018, 20:55

Chętnie odkupie kegi 30l w fajnej cenie. :cwaniak: 3 -4 szt :0wacko2 . Mogą być euro din gumowane byle całe nie pogięte :paluszkiem: .
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2018, 11:12 przez Spawacz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Twaróg
Klub Chlora
Posty: 99
Rejestracja: 01 mar 2018, 17:04

Re: keg 30 kupie.

Post autor: Twaróg » 02 wrz 2018, 21:44

No oczywiście że nie pogięte muszą być :lach

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie