[SPRZEDAM] REGULATOR MOCY GRZAŁEK

AN-KA
Posty: 12
Rejestracja: 07 kwie 2018, 9:07

[SPRZEDAM] REGULATOR MOCY GRZAŁEK

Post autor: AN-KA » 25 cze 2018, 12:10

Witam......
Jak w temacie, sprzedam regulator mocy grzałek 230V.
Max. obciążenie stałe 2500 W, chwilowe 4000W.
Regulator posiada wmontowany "multimiernik".
Wskazuje min zadana moc grzałki "W"
Pozostałe wskazania miernika na foto.

Nowy, raz użyty celem sprawdzenia poprawności działania na grzałce 900W.

Cena 200 zł + k.w.

Zapraszam (priv) lub 501 602 505

Pozdrawiam ..... :)
Załączniki
2.jpg
2.jpg (29.51 KiB) Przejrzano 5074 razy
3.jpg
3.jpg (35.66 KiB) Przejrzano 5074 razy
4.jpg
4.jpg (31.68 KiB) Przejrzano 5074 razy
5.jpg
5.jpg (44.27 KiB) Przejrzano 5074 razy
6.jpg
6.jpg (60.92 KiB) Przejrzano 5074 razy

AN-KA
Posty: 12
Rejestracja: 07 kwie 2018, 9:07

Re: [SPRZEDAM] REGULATOR MOCY GRZAŁEK

Post autor: AN-KA » 25 cze 2018, 12:13

Jeszcze jedno zdjęcie, które nie zmieściło się w ogłoszeniu... :)
Załączniki
1.jpg
1.jpg (61.34 KiB) Przejrzano 5073 razy

AN-KA
Posty: 12
Rejestracja: 07 kwie 2018, 9:07

Re: [SPRZEDAM] REGULATOR MOCY GRZAŁEK

Post autor: AN-KA » 08 lip 2018, 10:39

...... WYSYŁKA GRATIS !!!!! :)

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie