Strona 1 z 1
DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 02 mar 2018, 9:37
autor: doctore
Witaj forumowiczu. Jeśli chcesz zamówić u mnie regulator mocy grzania, termometry bądź sterowanie do kolumny to zapraszam. Jeśli potrzebujesz tylko pogadać o tym lub potrzebujesz porady to śmiało, nie krępuj się. Pozdrawiam
Przykładowe wykonania:
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 10 mar 2018, 9:22
autor: kamilpl82
Przydało by się troszkę opisać te cudeńka.
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 14 mar 2018, 20:49
autor: Nowitcky
Fajne cacka robicie doctore . Może dodaj jeszcze 5-ty czujnik : temperatura głowy operatora procesu
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 12 maja 2018, 19:50
autor: doctore
Witam wszystkich,
Do sprzedania mam sterownik jak na zdjęciach. Sterownik jest nowy, nieużywany.
Zasilanie jednofazowe do 5 kW. Można spokojnie podłączyć grzałkę 3x1,5 kW.
W skład zestawu wchodzą:
1. Sterownik (regulator mocy)
2. Elektrozawór wody wraz z wymuszonym chłodzeniem
3. Czujnik poziomu cieczy (do poziomego zamontowania w zbiorniku)
4. Przewód z wtyczką do połączenia grzałek ze sterownikiem
Termostat w zbiorniku steruje załączaniem EZ wody oraz do niego podłączony jest czujnik poziomu cieczy. Czujnik poziomu cieczy nie pozwoli na załączenie grzania jeżeli jej poziom spadnie poniżej poziomu jego montażu. W ten sposób zabezpieczone są grzałki przed ewentualnym przepaleniem. Termostatem w głowicy lub w innym dowolnym miejscu kolumny ustawiamy temperaturę dnia, której nie musimy już pilnować do końca procesu.
Zamontowany jest też wyłącznik, którym w każdej chwili możemy wyłączyć grzanie.
Cena normalna za zestaw to 680 zł.
Cena obniżona to 580 zł.
Dodatkowo na życzenie mogę zamontować jeden, dwa lub trzy termometry o rozdzielczości wskazań 0,01*C w cenie 70 zł. za każdy.
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 21 maja 2018, 19:23
autor: doctore
Regulator z posta powyżej już nieaktualny. Sprzedany.
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 04 lip 2018, 14:56
autor: doctore
Witam serdecznie.
Okazja!!!
Do sprzedania mam regulator 3-fazowy do regulacji grzałkami do 3x3 kW z multimetrem (napięcie sieci, natężenie prądu, energia elektryczna, moc i czas). Regulator przystosowany do współpracy z siecią 4 przewody. Jedna faza regulowana płynnie a dwie fazy na wyłączniku.
Cena regularna 360 zł.
Cena przedmiotowego regulatora 288 zł. plus koszt wysyłki 11 zł.
Gwarancja 24 m-ce.
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 14 sty 2019, 20:35
autor: doctore
Po licznych próbach przeprowadzonych na "placu boju" pragnę poinformować, że dostępny jest już regulator 3-fazowy z płynną regulacją 3 faz jednocześnie za pomocą jednego potencjometru.
Robię dowolne konfiguracje w zależności od potrzeb zamawiającego.
Poniżej przedstawiam prosty model, w którym oprócz płynnej regulacji mocy zamontowane są 3 termometry z sondami DS18B20.
Możliwy zakres regulacji to 3x5 kW.
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 30 mar 2019, 16:53
autor: 2-kc
Potrzebuje termometr 6 kanałowy 3 w rozdzielczości 0,01 a 3 0,1.Jaka cena.
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 09 kwie 2019, 17:22
autor: doctore
Takie oto ustrojstwo zmajstrowałem
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 21 maja 2019, 11:50
autor: doctore
Do sprzedania posiadam używany, mojej produkcji regulator 1-f o mocy do 5 kW.
Stan bardzo dobry.
Cena 130 zł. plus przesyłka. Gwarancja 12 m-cy. Zapraszam
Re: DOCTOROWE REGULATORY, TERMOMETRY, STEROWNIKI
: 21 maja 2019, 17:10
autor: doctore
Regulator z postu powyżej sprzedany.