Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?

Awatar użytkownika
windows13
Posty: 29
Rejestracja: 15 mar 2018, 8:56

Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?

Post autor: windows13 » 11 cze 2018, 23:16

Dyniowe misz-masz
Załączniki
01.jpg
01.jpg (117.55 KiB) Przejrzano 8020 razy
01.jpg
01.jpg (117.55 KiB) Przejrzano 8021 razy
02.jpg
02.jpg (123.29 KiB) Przejrzano 8022 razy
03.jpg
03.jpg (123.73 KiB) Przejrzano 8023 razy
04.jpg
04.jpg (122.03 KiB) Przejrzano 8024 razy
05.jpg
05.jpg (101.41 KiB) Przejrzano 8025 razy
06.jpg
06.jpg (108.4 KiB) Przejrzano 8026 razy
07.jpg
07.jpg (117.78 KiB) Przejrzano 8027 razy
08.jpg
08.jpg (109.21 KiB) Przejrzano 8028 razy
09.jpg
09.jpg (118.67 KiB) Przejrzano 8029 razy
10.jpg
10.jpg (122.64 KiB) Przejrzano 8029 razy
11.jpg
11.jpg (119.14 KiB) Przejrzano 8030 razy
12.jpg
12.jpg (116.8 KiB) Przejrzano 8031 razy
13.jpg
13.jpg (113.9 KiB) Przejrzano 8032 razy
14.jpg
14.jpg (113.4 KiB) Przejrzano 8033 razy
15.jpg
15.jpg (123.45 KiB) Przejrzano 8034 razy
16.jpg
16.jpg (107.33 KiB) Przejrzano 8035 razy
17.jpg
17.jpg (96.44 KiB) Przejrzano 8036 razy
18.jpg
18.jpg (95.69 KiB) Przejrzano 8037 razy
19.jpg
19.jpg (119.32 KiB) Przejrzano 8038 razy
20.jpg
20.jpg (102.6 KiB) Przejrzano 8039 razy
nalewka :D tylko super owoc z super alkoholem daje super trunek :daumenhoh destylaty dla tych co lubia pić pogony z domieszką przedgonów :vomit-smiley

Awatar użytkownika
ziutek128
Klub Chlora
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 20:16

Re: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?

Post autor: ziutek128 » 13 cze 2018, 21:14

:zdziwko no bo pierdolne.... jestem pod wrażeniem :38ukłon

ramzol
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2018, 14:09
Lokalizacja: Borówiec

Re: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?

Post autor: ramzol » 15 lip 2020, 7:55

No panie, jeszcze powiedz że w dyni butelkowaleś;))

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 705
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Dyniowe,z dynią,w dyni zacierane/fermentowane ?

Post autor: kamilpl82 » 15 lip 2020, 17:48

Może by arbuzowe tą metodą zrobić :icon_abaras:
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie