Robot kuchenny

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 653
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Robot kuchenny

Post autor: kamilpl82 » 10 mar 2020, 20:00

Stety lub niestety padł nam zwykły mixer kuchenny i w związku z tym jestem zmuszony do zakupu czegoś nowego, planuje jakiś robot kuchenny lub jakiś mixer planetarny zakupić, kwota jaką bym mógł na ten cel przeznaczyć to 2tyś zł.
Jak ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi urządzeniami to proszę o wypowiedź.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

Awatar użytkownika
ziutek128
Klub Chlora
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 20:16

Re: Robot kuchenny

Post autor: ziutek128 » 10 mar 2020, 21:10

Ja mam Thermomixa z Lidla, a dokladniej Monsieur Cuisine connect. I jest mi z nim wspaniale 😁 jak jakies pytania to wal smialo

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 653
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Robot kuchenny

Post autor: kamilpl82 » 10 mar 2020, 21:20

Widzę że kilka osób chwali Lidlomixa
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

Awatar użytkownika
ziutek128
Klub Chlora
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 20:16

Re: Robot kuchenny

Post autor: ziutek128 » 21 mar 2020, 14:50

Hejo jeśli nadal szukasz a Chcialbys Lidlomixa to jest właśnie w promocji i kosztuje 200zl mniej

Awatar użytkownika
kamilpl82
Posty: 653
Rejestracja: 01 mar 2018, 15:22
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Robot kuchenny

Post autor: kamilpl82 » 21 mar 2020, 16:32

Nie mam ciśnienia z ceną, ale chciałbym poznać troszkę opini.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

https://www.alkoholeforum.pl

Awatar użytkownika
Zielonka
Posty: 59
Rejestracja: 20 sie 2018, 21:30

Re: Robot kuchenny

Post autor: Zielonka » 21 mar 2020, 23:26

To jak moja opinia ma jakiekolwiek znaczenie to opowiem. Jak mie córka naszła i jęczyła żeby jej pomóc tego lidlomixa kupić to sie popukałem w czoło i pokazałem jej drzwi. Moja opinia była taka że to tylko mikser z grzałką i za te 1800 zł to by se nakupiła kilka fajnych gratów do pomocy. Ale jak mi się dziecko( 35l) prawie rozpłakało to se myślę a niech tam i zapodałem jej kasę żeby na raty oddała. Lidlomixa sprzedawała taka sama napalona na niego baba jak moja córka. Miała dwa bo za długo szedł z internetu a spotkała w Lidlu to se wezła.
Córcia na dzień dobry w godzinę po rozpakowaniu zrobiła mi taki oto pokaz. Zapodała mojej 11letniej wnuczce - Pati zrób dziadkowi budyń. No to czułem że będzie wesoło. A tu panie popukało dziecko w ekranik i mikser sam jej gadał co ma robić. Po 15 tu minutach !!!!! opychałem się supersmacznym idealnie wyrobionym budyniem.
Z mleka i jajka. Pierwszy raz w życiu jadłem budyń nie z torebki !!!!!
Potem juz poszli na całość namieszali ciasta namiksowali zupy i na dokładkie jeszcze naparowywane żarcie se szykowali. Ogromna ilość przepisów wbudowana -wiele można termomixem pobrać bezpośrednio z sieci no i własna fantazja. Mija prawie rok od zakupu i specjalnie pytałem czy używają tego często czy od czasu do czasu. Kasia mówi że prawie codziennie i że jest megazadowolona.
Gama możliwości tego wynalazka z wbudowaną wagą i internetem a na dokładkę prowadzaca Cię za rękę książka kucharska to coś co do niedawna było science fiction.
Panie kup pan będziesz Pan zadowolony.
P.S.
Jest lepszy od termomixa bo ma większy garnek a kosztuje 3razy mniej.
5 koła to już bym nie dał choćby sam zakupy robił .(chociaż ? no jakby zakupy robił to może :2smiech )

ODPOWIEDZ
kuchnie warszawa opinie